Konstrukcje stalowe - Plan Trans

Konstrukcje stalowe na miarę Twoich potrzeb – zapoznaj się z naszą ofertą

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i budowie konstrukcji stalowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz doposażyć swój zakład pracy o kilka dodatkowych maszyn, koszy lub zbiorników czy też stworzyć od podstaw dużych rozmiarów halę – jesteśmy po to, aby Ci pomóc, a w zasadzie zrobić to za Ciebie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, przedstawisz swój pomysł i projekt, a my zajmiemy się całą resztą. Chcesz zobaczyć nasze dotychczasowe konstrukcje stalowe i zakończone realizacje? Bez trudu znajdziesz je w naszej galerii zdjęć.

Oferujemy szeroki zakres konstrukcji stalowych, wykonywanych w oparciu o powierzoną dokumentację klienta lub w oparciu o nasze projekty.

Oferujemy:

– konstrukcje ze stali zwykłej węglowej

– konstrukcje ze stali nierdzewnej

– konstrukcje z materiałów specjalistycznych: Hardox, Castolin

– montaż fabryczny konstrukcji

– montaż wyjazdowy konstrukcji na terenie Polski i Europy

Oferujemy miedzy innymi wykonawstwo konstrukcji:

– maszyny i urządzeń

– koszy oraz zbiorników

– zsuwni oraz przesypów

– wiat

– hal

– podestów oraz balustrad

– konstrukcji wsporczych urządzeń

– parków trampolin

– rurociągów

– kratownic oraz blachownic

– wałów śrubowych

Konstrukcja stalowa – dlaczego warto zlecić ją właśnie nam?

Co charakteryzuje naszą pracę? Przede wszystkim jest to rzetelność, profesjonalizm oraz sprawny montaż. Lata doświadczenia pozwoliły nam na wypracowanie najlepszych sposobów tworzenia oraz montowania naszych konstrukcji, dlatego cały proces przebiega szybko i bezproblemowo. Pracujemy z rozmaitymi materiałami, oferujemy zatem m.in. konstrukcje ze stali zwykłej węglowej, stali nierdzewnej czy materiałów specjalistycznych, takich jak m.in. Hardox, Castolin. Świadczymy usługi montażu fabrycznego konstrukcji oraz montażu wyjazdowego na terenie Polski i Europy. Jedno jest pewne – każda nasza konstrukcja stalowa zachwyca najwyższą jakością, estetyką oraz precyzją wykonania.

Stalowe konstrukcje – sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Profil naszej działalności jest naprawdę zróżnicowany. Świadczymy usługi obejmujące m.in. wykonawstwo konstrukcji maszyn i urządzeń, koszy i zbiorników, przesypów, zsuwni, wiat, hal, podestów czy balustrad. Projektujemy także stalowe konstrukcje wsporcze urządzeń, parki trampolin, rurociągi, kratownice i blachownice, a nawet wały śrubowe. Chcesz, abyśmy stworzyli dla Ciebie jeszcze coś innego? Skontaktuj się z nami, a z pewnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

Stalowa konstrukcja najwyższej jakości – dowiedz się więcej

Co sprawia, że warto nam zaufać? Już wiesz, że nasza działalność jest naprawdę szeroka i niemal nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Lata współpracy z przedstawicielami kopalni kruszyw, elektrociepłowni, zakładów chemicznych i papierniczych czy branży drzewnej sprawiła, że nasza pozycja na rynku stale się umacnia. Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni spełnić oczekiwania naszych klientów, dlatego każda nasza stalowa konstrukcja powstaje z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Słyniemy z szybkich terminów realizacji, bezproblemowego kontaktu oraz szerokiego wachlarza usług, o czym poinformuje Cię pełna oferta Plan Trans. Zapoznaj się z nią i skontaktuj się z nami już teraz!

Konstrukcje stalowe Katowice
Konstrukcje stalowe Mikołów
blustrady podesty techniczne
konstrukcja stalowe Tychy
Konstrukcje stalowe spwawanie
Konstrukcje stalowe śląsk
ciężki konstrukcje stalowe śląsk
konstrukcje stalowe schody
kosze stalowe spawanie
konstrukcje stalowe nierdzewne
spawanie konstrukcje stalowe Tychy
konstrukcje stalowe podesty obsługowe
konstrukcje stalowe gabarytowe
Spawanie Mikołów