Zakres obróbczy - Plan Trans

Oferujemy szeroki zakres obróbczy, realizujemy prace z własnego materiału, jak również z materiału powierzonego. Realizujemy procesy obróbcze na poniższych urządzeniach:

 • Centrum obróbcze CNC:

Przesuw w osiach X/Y/Z – 1016/508/635mm

 • Centrum obróbcze CNC:

Przesuw w osiach X/Y/Z – 510/510/510mm

 • Frezarka CNC:

Przesuw w osiach X/Y/Z – 1000/510/510mm

 • Tokarka CNC:

Długość toczenia 1020mm, średnica toczenia 390mm

 • Tokarki konwencjonalne:

Maksymalne gabaryty obrabianego detalu :  380 x 3000 mm

 • Tokarka karuzelowa:

Maksymalne gabaryty obrabianego detalu :  1200 x 700 mm

 • Szlifierka do wałków:

Maksymalne gabaryty obrabianego detalu :  ∅250 x 1000 mm

 • Szlifierka do płaszczyzn:

Maksymalne gabaryty obrabianego detalu : 200 mm  x 120 mm  x 500 mm

 • Frezarka uniwersalna:

Maksymalne gabaryty obrabianego detalu : 400 mm  x 350 mm   x 1000 mm

 • Frezarka pionowa:

Maksymalne gabaryty obrabianego detalu : 400 mm  x 400 mm   x 1000 mm

 • Dłutownica:

Maksymalne gabaryty obrabianego detalu :  ∅1000 x 500 mm

 • Frezarka obwiedniowa:

Nacinanie uzębień w kołach zębatych metodą obwiedniową w zakresie modułów 1 – 12

Maksymalne gabaryty obrabianego detalu :  ∅1300 x 500 mm

 • Wiertarko frezarka:

Maksymalne gabaryty obrabianego detalu : 1000 mm  x 1000 mm  x 1000 mm

 • Wiertarko frezarka – koordynatka:

Maksymalne gabaryty obrabianego detalu : 700 mm x 600 mm x 1000 mm

 • Wytaczarka:

Stół obróbczy 800 mm x 800 mm

frezowanie
koła łańcuchowe
sworznie
toczenie
toczenie
koła zębate
wstęgi pióra

Centra obróbcze CNC – przewaga dla Twojego biznesu

Zdecydowana większość przedsiębiorstw poszukuje przewagi konkurencyjnej, która w wyścigu o zaoferowanie swoich produktów lub usług delikatnie wychyli się przed konkurencję. Niektórzy skupiają się w dużej mierze na poprawie jakości samej relacji z klientem, natomiast dla innych kluczowa okazuje się wewnętrzna organizacja samego przedsiębiorstwa. Jeżeli jednak chcecie skupić się na rozwiązaniach technologicznych, centra obróbcze CNC mogą zdecydowanie dodać nieco więcej jakości w działaniach Twojego biznesu. Oferujemy Państwu rozwiązania mogące pomóc zarówno w ujęciu krótkofalowym, jak również w dłuższej perspektywie.

Centrum obróbcze CNC – parametry techniczne

Warto zwrócić uwagę na fakt, dlaczego szeroko dostępne centrum obróbcze CNC cieszy się aż tak dużym zainteresowaniem na rynku. Przede wszystkim znajdują one zastosowanie praktycznie w każdej branży zajmującej się szeroko rozumianym przemysłem. Służą one do obróbki większości z najpopularniejszych materiałów dostępnych na rynku. Znajdziemy wśród nich zarówno miękkie metale, jak również kompozyty oraz tworzywa sztuczne. Warto również zauważyć, że centrum obróbcze CNC świetnie sobie radzi także z materiałami drewnopodobnymi, ale również z samym litym drewnem.

Centrum obróbcze – dlaczego warto?

Przy okazji produkcji oraz przystosowania materiałów do dalszych procesów bardzo ważna jest zarówno szybkość, jak również dokładność. Obydwie te funkcje spełnia centrum obróbcze. Dzięki nim cały proces produkcyjny jest bardziej wydajny nawet o kilkaset procent, co oczywiście pozytywnie oddziałuje na przychody naszego przedsiębiorstwa w długim okresie czasu. Nie możemy również zapominać o gwarancji. Ze względu na bardzo wysoką jakość materiałów wykorzystanych do wytworzenia, każde centrum obróbcze może funkcjonować na hali produkcyjnej przez kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat.

Centra obróbcze – szeroki wybór

Oczywiście wraz z zapoznaniem się z klientami oraz ich zapotrzebowaniem zdajemy sobie sprawę, że centrum obróbcze dla każdego może oznaczać coś innego. Niektórzy z naszych partnerów biznesowych chcą pozyskać tokarki konwencjonalne, a inni skupiają swoją uwagę na szlifierkach do wałków. Centra obróbcze to jednak nie tylko rozmaite rodzaje urządzeń, ale również różne rozmiary. Z tego powodu w naszej ofercie znajdziecie mnóstwo urządzeń o mniejszej oraz większej średnicy. W taki sposób każdy z naszych klientów jest zadowolony i podejmuje długofalową współpracę.