Podajniki rolkowe - Plan Trans

Podajniki rolkowe – oszczędność czasu i energii

W każdym biznesie szukamy rozwiązań, które pozwolą nam na uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Z pewnością przy okazji transportu rozmaitych materiałów na magazynie czy też hali przemysłowej świetnym rozwiązaniem mogą okazać się podajniki rolkowe i  krążniki do taśmociągów. System ten w dużej mierze zapewnia szybkość oraz ogranicza zużycie energii. Wszystko to dzięki wykorzystaniu odpowiednich praw fizyki, dzięki którym rolki zasilane prądem w łatwiejszy i szybszy sposób przemieszczają towary. Podajniki rolkowe spotykamy w dwóch najbardziej popularnych opcjach. Pierwsza z nich to ustawienie pod pewnym kątem, gdzie całą „pracę" wykonuje grawitacja – swobodnie zjeżdżające towary trafiają w dane miejsce bez użycia siły. Oczywiście jednak większość podajników umieszczana jest na płaskich powierzchniach czy też nawet nachylona delikatnie do góry. Wtedy należy zainstalować automatyczne rozwiązanie w swoim magazynie lub hali produkcyjnej.

Podajnik rolkowy – sposoby wykorzystania

Pierwszy z nich traktujemy jako oczywistą oczywistość. Podajnik rolkowy służy przede wszystkim do transportu towarów w płynny sposób. Możemy go spotkać nie tylko w halach magazynowych, ale także na lotniskach przy okazji kontroli bagażu. Świetnie sprawdza się także przy okazji załadunku i wyładunku samochodów ciężarowych, przez co cieszy się dużym zainteresowaniem przedsiębiorstw w branży logistycznej. Trudno nie wspomnieć także o obsłudze magazynów wielopiętrowych. Zautomatyzowany podajnik rolkowy pozwala nie tylko na transport materiałów na jednym poziomie, ale także może je przenieść wyżej, bez konieczności wykorzystywania pracowników. Wreszcie bardzo dobrze takie rozwiązanie sprawdza się przy magazynach czy też halach podzielonych na strefy. Dobrym przykładem są przemysłowe pralnie chemiczne.

Podajniki rolkowe – producent dopasowany do klienta

Bardzo wielu klientów poszukuje właśnie takich urządzeń, jak podajniki rolkowe. Producent nie tylko musi skupić się na dostarczaniu wysokiej jakości urządzeń, ale również rozszerzyć swoją ofertę o wykorzystanie rozmaitych materiałów. Znajdziecie u nas przede wszystkim maszyny wykonane z dwóch najbardziej popularnych stali – nierdzewnej oraz węglowej. Mam również możliwość tworzenia spersonalizowanych elementów w naszym centrum obróbczym CNC. Nie zapominamy również o naszych klientach zainteresowanych podajnikami aluminiowymi. Oczywiście wszystkie produkty znajdujące się w ofercie posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty BHP, dzięki czemu można zacząć je wykorzystywać praktycznie pierwszego dnia od ich zakupu oraz instalacji na hali.